12 lutego 2026 r., w tłusty czwartek w naszej szkole odbyła się wyjątkowa zabawa karnawałowo-walentynkowa, która dostarczyła wszystkim wielu radości i niezapomnianych wrażeń. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w kolorową, pełną balonów i radości przestrzeń do wspólnej zabawy. Uczniowie wzięli udział w konkursach i animacjach tanecznych. Nie zabrakło wspólnych tańców oraz zabaw integracyjnych. Szczególnym punktem programu było rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą kartkę walentynkową. Uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością, pomysłowością i starannością wykonania. Wszystkie prace były wyjątkowe i pełne serca, dlatego wybór zwycięzców nie należał do łatwych zadań. Laureatom serdecznie gratulujemy!
z Garwolina za przekazanie pysznych pączków dla naszych uczniów. Dzięki Państwa życzliwości mogliśmy wspólnie celebrować ten dzień w wyjątkowo słodkiej atmosferze. To był dzień pełen radości, życzliwości i dobrej zabawy!
![]()