Otwarcie boiska

 

W piątek 24 kwietnia nasza społeczność szkolna świętowała wyjątkowe wydarzenie. Przy szpitalu uroczyście otwarto nowoczesne boisko sportowe. Obiekt będzie służył zarówno pacjentom, jak i uczniom naszej szkoły do rekreacji i lekcji wychowania fizycznego. Wydarzenie przyciągnęło wielu wyjątkowych gości. Otwarcia dokonał pan prezes szpitala, władze lokalne oraz przedstawiciele Samorządu Województwa Mazowieckiego. Uroczyste otwarcie nowego boiska przy szpitalu zyskało wyjątkową oprawę dzięki naszym uczniom. Oficjalnej części wydarzenia towarzyszyły dynamiczne pokazy artystyczne oraz widowiskowe prezentacje sportowe. Młodzież udowodniła, że nowy obiekt trafił w ręce prawdziwych pasjonatów.
Występy naszych uczniów pokazały, jak wielki potencjał drzemie w szkolnej społeczności. Nowe boisko natychmiast zatętniło życiem i pozytywną energią. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za przygotowanie tego niezapomnianego widowiska!
To miejsce ma łączyć rehabilitację pacjentów z aktywnością fizyczną młodzieży. Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie zyskali bezpieczną przestrzeń do rozwijania pasji.

            

                

 

                

                

                

                

 

 

Tue, 06/09/2026 - 09:28

Powrót