Za nami Turniej Wiedzy Ogólnej! W dniu ??? w naszej szkole odbył się konkurs, w którym uczniowie musieli wykazać się wszechstronną wiedzą z wielu dyscyplin. Wydarzenie miało na celu nie tylko sprawdzenie wiedzy uczniów, ale przede wszystkim popularyzację nauki i rozwijanie pasji poznawczych.
W intelektualne szranki stanęli reprezentanci klas np. IV–VI / VII–VIII / LO. Uczestnicy musieli zmierzyć się z pytaniami z bardzo różnych dziedzin – od historii i geografii, przez nauki ścisłe, aż po literaturę, sport i kulturę popularną. Po zaciętej i niezwykle wyrównanej walce jury wyłoniło zwycięzców.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom ogromnej wiedzy i gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi do startu w turnieju! Podziękowania kierujemy również do nauczycieli za organizację i sprawne przeprowadzenie konkursu, a publiczności za wspaniały, kulturalny doping.
.jpg)
![]()